FAIL (the browser should render some flash content, not this).  

 

 

ORTEZY

CO TO JEST ORTEZA I KIEDY SIĘ JĄ STOSUJE?

Celem używania ortezy jest stworzenie najlepszych warunków do osiągnięcia  samodzielności w chodzie oraz zminimalizowanie ryzyka upadku. Ortezy należy stosować zawsze, gdy jej używanie ma szansę wpłynąć na  poprawę sprawności i bezpieczeństwo pacjenta. Brak odpowiedniej profilaktyki na początku choroby często prowadzi do opóźniania efektów rehabilitacji lub zmiany jej głównych celów (np. zamiast samodzielnego chodu celem staje się chód z pomocą).

ORTEZA INDYWIDUALNA

Mając wieloletnie doświadczeniem w rehabilitacji neurologicznej HABILITIS oferuje najwyższej jakości indywidualizowane ortezy stawu skokowego i stopy. Dzięki szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu rehabilitacji neurologicznej wiemy jak istotne znaczenie mają odpowiednie dopasowanie ortezy oraz jakość jej wykonania. Ortezy produkowane przez HABILITIS są indywidualnie wykonywane ponieważ tylko idealnie dopasowana łuska może właściwie współpracować z ciałem chorego.Wczesna ortotyka twoją szansą!
INNOWACJA HABILITIS


Innowacyjność naszej oferty polega na oddziaływaniu profilaktycznym i ograniczaniu ryzyka przyszłych komplikacji. Jako pierwsi w Polsce proponujemy tego typu ortezy w początkowej fazie usprawniania pacjenta. Praktyka i doświadczeniach naszych partnerów z USA potwierdzają, że jest to najlepszy moment na ich zastosowanie.

Pamiętaj, że wczesna decyzja o zastosowaniu ortezy (np. po udarze mózgu) to szansa na szybsze odzyskiwanie sprawności i samodzielności oraz zwiększenie efektywności procesu rehabilitacji. 

 


Zrób pierwszy krok!

  

orteza

 

Cele i korzyści używania ortezy:

  1. Poprawa kontroli postawy ciała.
  2. Hamowanie oraz redukcja patologicznych wzorców ruchowych (kontrola ustawienia
  3. Ułatwianie zachowania prawidłowej kolejności ruchu
  4. Zmniejszanie ryzyka przykurczy
  5. Utrzymywanie lub zwiększanie zakresu ruchu
  6. Podniesienie poziomu funkcjonowania pacjenta
  7. Zwiększanie stabilizacji stawu skokowego.
  8. Korekcja i optymalizacja ustawienia
  9. Znaczne zmniejszenie ryzyka upadku.
  10. Zwiększenie ergonomii np. chód


 
 
 
 
habilitis.pl © 2007