FAIL (the browser should render some flash content, not this).  
 

Nazywam się Jacek Czarnek. Jestem magistrem fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą.
Swoją wiedzę i praktykę kliniczną zdobywam zarówno w pracy w jednej z najbardziej renomowanych i wielokrotnie nagradzanych placówek rehabilitacyjnych (Oddział Rehabilitacji Neurologicznej mieszczący się przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie) jak i uczestnicząc w wielu kursach, konferencjach i sympozjach w Polsce i za granica (np. USA i Niemczech).
Swój dynamiczny rozwój zawodowy zawdzięczam ogromnej, wewnętrznej potrzebie profesjonalnego niesienia pomocy pacjentom w ich ciężkich chwilach walki z chorobą. Chcąc dzielić się zdobytą wiedzą z dziedziny rehabilitacji neurologicznej zarówno z fizjoterapeutami jak i lekarzami prezentuję swoje wykłady na kursach organizowanych przez CMKP (Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego) odbywających się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.
Będąc w stałym kontakcie z wieloma fizjoterapeutami w Polsce i na całym świecie (np. Japonia, USA, Niemcy, Rosja, Brazylia), mam możliwość bieżącej konsultacji zagadnień terapeutycznych. Systematycznie zapoznaję się też z nowymi technikami i aktywnościami wykorzystywanymi w terapii, służącymi podniesieniu jej skuteczności. We własnej terapii wykorzystuję nowoczesne, sprawdzone i uznane na całym świecie metody tj.: PNF, Bobath, McKenzie.
W podejściu do pracy kieruje się zasadą, iż każdy pacjent dysponuje wystarczającym potencjałem, aby osiągnąć założony cel, a terapeuta musi wykorzystać całą zdobytą wiedzę i posiadane zdolności, aby pomóc w realizacji tych celów.


rehabilitacja

 
 
habilitis.pl © 2007